Total Players: 26
| Logan Arcade | 2410 W Fullerton Ave, Chicago, IL, 60647, US |
| Chicago Billiard Cafe | 5935 W Irving Park Rd, Chicago, IL, 60634, US |
| Enterrium | 2 Woodfield Mall Unit A, Schaumburg, IL 60173, USA |
| Starfighters Arcade | 4840 E Jasmine St #102, Mesa, AZ, 85205, US |
| Mikerphone Brewing | 121 Garlisch Drive, Elk Grove Village, IL 60007, US |
| Bender Bar and Grill | 321 W Ben White Blvd Ste 300, Austin, TX 78704, US |
| Lyons Classic Pinball | 339 W Main St, Lyons, CO 80540, USA |
| ORD Pinball | 850 Meadow View Crossing West Chicago Unit 2 |
| ORD | |
| Menard House |
| # | Player Name | Class | Rating | +/- | RD | Rank | Home Location |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Anna Neal | A | 1647.0 | -5.5 | 22.4 | 91.8 | Starfighters Arcade |
| 2 | Jenni Tucker | B | 1573.5 | - | 25.8 | 75.5 | Mikerphone Brewing |
| 3 | Danny Tucker | B | 1572.8 | - | 28.4 | 75.3 | Mikerphone Brewing |
| 4 | Anna Ceragioli | B | 1518.0 | - | 36.7 | 55.0 | Logan Arcade |
| 5 | Katie Frederick | B | 1506.1 | +9.8 | 27.9 | 50.4 | Logan Arcade |
| 6 | Victoria Lehman | B | 1500.3 | -0.1 | 23.3 | 47.9 | Enterrium |
| 7 | Tiffini Sarver | C | 1497.7 | +5.1 | 26.8 | 46.9 | Logan Arcade |
| 8 | Lauren Dyrek | C | 1489.3 | - | 31.2 | 43.5 | Logan Arcade |
| 9 | Analena Provost | C | 1485.5 | -1.1 | 29.2 | 41.8 | Logan Arcade |
| 10 | Kristin Menas | C | 1481.9 | - | 35.2 | 40.2 | Logan Arcade |
| 11 | Keara Shipe | C | 1480.1 | +0.0 | 26.6 | 39.4 | Logan Arcade |
| 12 | Kate Axelrod | C | 1478.6 | - | 31.4 | 38.8 | Logan Arcade |
| 13 | Katie Sexton | C | 1475.2 | - | 36.0 | 37.4 | Logan Arcade |
| 14 | Elise Oldenburg | C | 1473.1 | +0.2 | 27.6 | 36.7 | Bender Bar and Grill |
| 15 | Ramsey Khawaja | C | 1463.7 | - | 34.0 | 33.0 | Logan Arcade |
| 16 | Tabitha Boorsma | C | 1455.0 | - | 31.4 | 29.6 | Logan Arcade |
| 17 | Jessica Papilla | C | 1445.0 | +0.5 | 29.9 | 26.0 | Logan Arcade |
| 18 | Rachel Maher | C | 1429.4 | -2.0 | 25.2 | 20.7 | Logan Arcade |
| 19 | Diana Ramanauskas | C | 1427.1 | - | 31.4 | 20.0 | Logan Arcade |
| 20 | Gayle Kamberos | C | 1406.1 | -10.8 | 29.5 | 14.3 | Logan Arcade |
| 21 | Jasmine Rayman-Kinney | D | 1379.3 | - | 36.7 | 8.4 | Logan Arcade |
| 22 | Alyssa Thompson | D | 1368.6 | -1.6 | 29.6 | 6.7 | Logan Arcade |
| 23 | Silvia Jaskowski | D | 1366.2 | - | 34.0 | 6.4 | Logan Arcade |
| 24 | Jennifer Vant | D | 1351.6 | +9.5 | 30.5 | 4.6 | Logan Arcade |
| 25 | Mykala McElreath | D | 1351.3 | -3.2 | 35.0 | 4.5 | Logan Arcade |
| 26 | Violet Moore | D | 1340.7 | - | 37.4 | 3.5 | Logan Arcade |