180 W Elm St, Anaheim, CA 92805, US
Total Players: 17
| Hyper Beer Co | 150 W Center Street Promenade, Anaheim, CA 92805, US |
| Captain's Arcade Showroom | 4411 E La Palma Ave, Anaheim, CA 92807, USA |
| Mission Control | 515 N Main St, Santa Ana, CA, 92701, US |
| EightyTwo | 707 East 4th Place, Los Angeles, CA 90013, US |
| Long Beach Beer Lab | 518 W Willow St, Long Beach, CA 90806, US |
| Lynn's Arcade: A Pinball Parlor and Can Slangery | 1760 Fremont Boulevard, Suite D1, Seaside, California 93955, US |
| Murrieta Hot Springs | 39405 Murrieta Hot Springs Rd, Murrieta, CA 92563 |
| Good Timez Billiards | 5740 W Charleston Blvd, Las Vegas, NV 89146, US |
| Slingshot Pinball | 460 Lincoln Ave #70, San Jose, CA 95126, US |
| Jim's Barn | Murrietta, CA |
| # | Player Name | Class | Rating | +/- | RD | Rank | Home Location |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Jack Wasserman | Expert | 1721.6 | -17.3 | 24.5 | 98.0 | Hyper Beer Co |
| 2 | Fran Irwin | A | 1686.6 | -8.6 | 20.7 | 95.8 | Hyper Beer Co |
| 3 | Jonathan Soon | A | 1651.7 | -7.8 | 18.5 | 92.4 | Captain's Arcade Showroom |
| 4 | Hillary Jacobson | A | 1615.0 | -7.4 | 19.1 | 86.2 | Captain's Arcade Showroom |
| 5 | Octavio Lobato | A | 1609.3 | -2.2 | 22.6 | 85.1 | Hyper Beer Co |
| 6 | Ian Maddux | B | 1597.6 | -8.9 | 22.1 | 82.3 | Hyper Beer Co |
| 7 | Hans Milberger | B | 1523.3 | +5.1 | 23.9 | 57.3 | Hyper Beer Co |
| 8 | Raymond Cruz | B | 1517.9 | - | 27.1 | 55.0 | Hyper Beer Co |
| 9 | Kyle Nahas | B | 1516.0 | -1.5 | 22.8 | 54.3 | Hyper Beer Co |
| 10 | Jordan Bolohan | B | 1510.5 | +5.3 | 21.7 | 52.1 | Hyper Beer Co |
| 11 | Andy Perez | B | 1502.8 | -3.5 | 22.5 | 49.0 | EightyTwo |
| 12 | Lars Milberger | C | 1480.4 | +7.5 | 23.7 | 39.5 | Hyper Beer Co |
| 13 | Dana O'Hara | C | 1454.2 | +11.7 | 23.1 | 29.3 | Hyper Beer Co |
| 14 | Frank Rizzo CA | C | 1420.9 | - | 34.4 | 18.2 | Asylum Brewing |
| 15 | Jasmyn Helmick | C | 1416.5 | - | 25.6 | 17.1 | Hyper Beer Co |
| 16 | Dave Maddux | E | 1253.1 | - | 26.6 | 0.3 | Hyper Beer Co |
| 17 | Noe Canas | N/A | N/A | - | N/A | Hyper Beer Co |