130 Broadway Boulevard, Sherwood Park, AB T8H 2A3, CA
Total Players: 104
| Arkadium Retro Arcade | 180 - 130 Broadway Blvd, Sherwood Park, Alberta T8H2A3, CA |
| The Hidden Spot - DSP | 2323 32 Ave NE #125, Calgary, AB T2E 6Z3, Canada |
| The Ottawa Pinball Arcade (The Neighborhood Pub) | 2559 Baseline Road, Ottawa, ON K2H 7B3, CA |
| Maple Pinball | 245 Matheson Boulevard East, Mississauga, ON L4Z 3K2, CA |
| Starfighters Arcade | 4840 E Jasmine St #102, Mesa, AZ, 85205, US |
| Maple Pinball | |
| North Star Machines À Piastres | 3908 Boul St-Laurent, Montréal, QC H2W 1Y2, CA |
| Birmingham's Vodka & Ale House | 2635 Star Lite St, Regina, SK S4V 3E1 |
| The Outpost | 1773 Kingsway, Vancouver, BC V5N 2S5, US |
| The American | 926 Main St, Vancouver, BC V6A 2W1, CA |