Belle River
Total Players: 13
| Smokezz Gameroom | Kingsville |
| The Fort Fun Centre | 689 Texas Rd, Amherstburg, ON N9V 3R3, CA |
| Forked River Brewing Company | 45 Pacific Ct, London, ON N5V 3N4, CA |
| Iceman's Gameroom | Cottam |
| ULEKstore’s Pinball and Classic Arcade | 2121 N Monroe St, Monroe, MI 48162, USA |
| Rob's Arcade | Windsor |
| Maple Pinball | 245 Matheson Boulevard East, Mississauga, ON L4Z 3K2, CA |
| The Ottawa Pinball Arcade (The Neighborhood Pub) | 2559 Baseline Road, Ottawa, ON K2H 7B3, CA |
| Flat Top Johnny's | 300 Main St, Cambridge, MA 02142, US |
| Sparks Pinball Museum & Arcade | 412 W 14 Mile Rd, Troy, MI 48083, US |
| # | Player Name | Class | Rating | +/- | RD | Rank | Home Location |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Eric Hunter | A | 1671.6 | +1.0 | 16.9 | 94.5 | ULEKstore’s Pinball and Classic Arcade |
| 2 | Robert Britenbaugh | A | 1656.2 | -4.9 | 25.6 | 93.0 | The Fort Fun Centre |
| 3 | Robert MacDonell | A | 1600.5 | -0.0 | 20.8 | 83.0 | Forked River Brewing Company |
| 4 | Chris Beaugrand | B | 1570.2 | - | 37.2 | 74.4 | Rob's Arcade |
| 5 | Ru Gerardo | B | 1550.3 | +12.5 | 31.0 | 67.8 | Smokezz Gameroom |
| 6 | Roberto Caruso | B | 1533.5 | +9.2 | 27.7 | 61.3 | The Fort Fun Centre |
| 7 | Mike Duvall | C | 1493.4 | -8.2 | 24.2 | 45.2 | Smokezz Gameroom |
| 8 | MaTT Dow | C | 1436.9 | -14.6 | 28.6 | 23.3 | The Fort Fun Centre |
| 9 | Kelly Chadwick | C | 1430.1 | +3.5 | 28.6 | 20.9 | Smokezz Gameroom |
| 10 | Matt Daviau | C | 1427.5 | -3.3 | 27.2 | 20.2 | The Fort Fun Centre |
| 11 | Heather Daviau | C | 1418.2 | -22.6 | 36.2 | 17.5 | Smokezz Gameroom |
| 12 | Rob Shepley | C | 1404.3 | -5.9 | 34.2 | 13.8 | Smokezz Gameroom |
| 13 | Giorgio Cocchetto | D | 1365.4 | -16.1 | 30.1 | 6.2 | Smokezz Gameroom |