1773 Kingsway St. Suite 202
Total Players: 15
| The American | 926 Main St, Vancouver, BC V6A 2W1, CA |
| The Outpost | 1773 Kingsway, Vancouver, BC V5N 2S5, US |
| The Library Square Pub | 300 W Georgia St, Vancouver, BC V6B 6B1, CA |
| VanCity Pinball & Arcade | 1739 Venables St, Vancouver, BC V5L 2H3, CA |
| Arkadium Retro Arcade | 130 Broadway Boulevard, Sherwood Park, AB T8H 2A3, CA |
| Industry Arcade | 30 Capilano Way, New Westminster, BC V3L 5M3, CA |
| Louie's Tap House | 5689 Elevator Rd, Roscoe, IL 61073, USA |
| Black Diamond Collectables 1694 cedar rd nanaimo | |
| Slice of Life Gallery & Gift Shop | 1636 Venables Street, Vancouver, BC V5L 2H2, CA |
| Lyons Classic Pinball | 339 W Main St, Lyons, CO 80540, USA |
| # | Player Name | Class | Rating | +/- | RD | Rank | Home Location |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Emily Reilhan | Expert | 1700.2 | -12.0 | 20.5 | 96.8 | The Outpost |
| 2 | Chantelle Mercier | A | 1654.4 | -4.8 | 19.1 | 92.8 | The American |
| 3 | Cynthia Rose | A | 1640.5 | - | 24.3 | 90.8 | The Outpost |
| 4 | Leah Reilhan | B | 1560.0 | -0.2 | 24.2 | 71.1 | The Outpost |
| 5 | Joanna Jedrzejczyk | B | 1535.5 | - | 31.8 | 62.2 | The Outpost |
| 6 | Ellen Bowles | B | 1531.7 | -16.9 | 23.6 | 60.7 | The Outpost |
| 7 | Nicole Goodacre | B | 1515.7 | +20.8 | 21.8 | 54.2 | The Outpost |
| 8 | Jam | B | 1514.8 | +8.6 | 19.0 | 53.8 | The American |
| 9 | Angelique Vigneux | C | 1484.4 | -4.3 | 21.8 | 41.2 | The American |
| 10 | Heather Watson | C | 1437.5 | - | 28.9 | 23.4 | The Outpost |
| 11 | Brooke Daly | C | 1417.4 | - | 41.5 | 17.3 | The Outpost |
| 12 | Caroline Brisson | C | 1415.0 | - | 31.0 | 16.6 | The American |
| 13 | Skadi Green | D | 1374.3 | - | 32.9 | 7.4 | The Outpost |
| 14 | Talula Goodacre | E | 1278.2 | - | 45.3 | 0.5 | The Outpost |
| 15 | Tracy Herman | E | 1268.4 | - | 42.2 | 0.4 | The Outpost |