5410 E High St
Total Players: 7
| Player 1 Arcade | 17239 N Litchfield Rd #60, Surprise, AZ, 85374, US |
| Electric Bat Arcade | 25 W Southern Ave, Tempe, AZ 85282, US |
| Tilted Arcade at The Mighty Axe | 5410 E High St Suite 102, Phoenix, AZ 85054, US |
| North Mountain Brewing Company | 522 E Dunlap Ave, Phoenix, AZ 85020, USA |
| Tilt Studio | 5000 Arizona Mills Circle #669, Tempe, AZ, 85282, US |
| Atomic Age Modern | 140 W Main St, Mesa, AZ 85201, USA |
| Starfighters Arcade | 4840 E Jasmine St #102, Mesa, AZ, 85205, US |
| BRI Taproom & Arcade | 213 W Main St, Mesa, AZ, 85201, US |
| Tilt Gamez | 13831 W Glendale Ave SUITE B, Glendale, AZ 85307, US |
| # | Player Name | Class | Rating | +/- | RD | Rank | Home Location |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stephan Klein | A | 1620.4 | -12.0 | 22.2 | 87.5 | Player 1 Arcade |
| 2 | David Sanders AZ | A | 1610.9 | +13.5 | 21.0 | 85.5 | Player 1 Arcade |
| 3 | Kristofer Jonson | B | 1542.7 | -17.2 | 17.2 | 65.0 | Electric Bat Arcade |
| 4 | Carlo Vernale | C | 1490.1 | -3.2 | 36.3 | 43.8 | The Mighty Axe Phoenix |
| 5 | Zack Freeman | C | 1447.9 | -0.4 | 34.9 | 27.0 | The Mighty Axe Phoenix |
| 6 | Logan Jonson | D | 1374.3 | +6.0 | 24.2 | 7.4 | Electric Bat Arcade |
| 7 | Sophia Sanders | D | 1323.2 | +3.1 | 23.6 | 2.2 | Player 1 Arcade |