13831 W Glendale Ave SUITE B, Glendale, AZ 85307, US
Total Players: 50
| Player 1 Arcade | 17239 N Litchfield Rd #60, Surprise, AZ, 85374, US |
| Electric Bat Arcade | 25 W Southern Ave, Tempe, AZ 85282, US |
| Starfighters Arcade | 4840 E Jasmine St #102, Mesa, AZ, 85205, US |
| Atomic Age Modern | 140 W Main St, Mesa, AZ 85201, USA |
| BRI Taproom & Arcade | 213 W Main St, Mesa, AZ, 85201, US |
| North Mountain Brewing Company | 522 E Dunlap Ave, Phoenix, AZ 85020, USA |
| Tilt Studio | 5000 Arizona Mills Circle #669, Tempe, AZ, 85282, US |
| The Outpost Arcade | 590 N Alma School Rd #19, Chandler, AZ, 85224, US |
| What's Brewing? Coffee Roasters | 138 West Rhapsody Drive, San Antonio, TX, 78216, US |
| Here's How Public House | 572 S Vista Ave, Boise, ID 83705, US |
| # | Player Name | Class | Rating | +/- | RD | Rank | Home Location |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tommy Bizzi | Expert | 1761.5 | - | 32.2 | 99.0 | Player 1 Arcade |
| 2 | Andrew Tenbrink | A | 1686.0 | - | 30.8 | 95.8 | I Need a Miracle Tickets |
| 3 | Jim Smith AZ | A | 1625.6 | -3.6 | 15.3 | 88.5 | Electric Bat Arcade |
| 4 | Dave Halley | A | 1624.5 | +8.9 | 15.5 | 88.3 | Electric Bat Arcade |
| 5 | Joe Corrao | A | 1618.4 | - | 21.0 | 87.1 | District 82 Pinball (formerly TitleTown Pinball) |
| 6 | David Sanders AZ | A | 1610.9 | +13.5 | 21.0 | 85.5 | Player 1 Arcade |
| 7 | Mike McClure | A | 1610.3 | -10.1 | 19.8 | 85.4 | Player 1 Arcade |
| 8 | Lucas Silvers | A | 1604.8 | - | 22.7 | 84.1 | Here's How Public House |
| 9 | Louis Rulon | B | 1592.0 | +7.2 | 17.3 | 80.9 | Player 1 Arcade |
| 10 | Janel Valdez | B | 1592.0 | - | 19.2 | 80.9 | Player 1 Arcade |
| 11 | Jeremy Reiman | B | 1581.7 | -5.0 | 22.2 | 78.0 | Player 1 Arcade |
| 12 | Retro Ralph | B | 1570.5 | +8.3 | 27.0 | 74.6 | Electric Bat Arcade |
| 13 | Kevin Erickson | B | 1558.1 | -6.1 | 19.7 | 70.5 | Electric Bat Arcade |
| 14 | Joel Daniel | B | 1553.5 | +9.6 | 20.4 | 68.9 | Player 1 Arcade |
| 15 | Xris Rincon | B | 1546.0 | -5.4 | 16.2 | 66.2 | Player 1 Arcade |
| 16 | Gosnje | B | 1540.9 | +0.6 | 19.2 | 64.2 | Player 1 Arcade |
| 17 | Heath Eisweirth | B | 1530.3 | - | 39.5 | 60.1 | Tilt Gamez |
| 18 | Justin Miller AZ | B | 1524.3 | +0.7 | 20.6 | 57.6 | Player 1 Arcade |
| 19 | Frankie Estrella | B | 1514.3 | -6.4 | 18.7 | 53.6 | Player 1 Arcade |
| 20 | Brittany Daniel | B | 1512.6 | +7.6 | 16.8 | 52.9 | Player 1 Arcade |
| 21 | Jason Webb | B | 1509.2 | +2.2 | 23.4 | 51.5 | Tilt Gamez |
| 22 | Allen Krahn | B | 1506.0 | -11.7 | 19.4 | 50.3 | Player 1 Arcade |
| 23 | Adrian Miranda-Hill | B | 1502.8 | +12.6 | 24.3 | 49.0 | Tilt Gamez |
| 24 | Dennis Mitch | C | 1495.9 | - | 44.5 | 46.2 | Tilt Gamez |
| 25 | Jake MIranda-Hill | C | 1492.1 | +10.0 | 24.0 | 44.7 | Tilt Gamez |
| 26 | Elaine Hecht | C | 1487.5 | +13.9 | 15.1 | 42.7 | Electric Bat Arcade |
| 27 | Jason Hecht | C | 1484.8 | +28.0 | 18.6 | 41.4 | Tilt Studio |
| 28 | James Wilson SC | C | 1481.9 | -6.8 | 25.9 | 40.2 | Tilt Gamez |
| 29 | RudyRoundHouse | C | 1478.8 | - | 33.9 | 38.8 | Electric Bat Arcade |
| 30 | Zac Webb | C | 1475.9 | -3.1 | 21.2 | 37.6 | Player 1 Arcade |
| 31 | Hunter lodwick | C | 1473.5 | - | 31.4 | 36.7 | Tilt Gamez |
| 32 | Christi Newlove | C | 1451.8 | - | 23.5 | 28.4 | Player 1 Arcade |
| 33 | Casey Halley | C | 1437.7 | +4.2 | 22.9 | 23.5 | Player 1 Arcade |
| 34 | Diane Smith | C | 1435.8 | -4.9 | 17.4 | 22.9 | Player 1 Arcade |
| 35 | Lance Schulze | C | 1425.3 | - | 50.1 | 19.4 | Tilt Gamez |
| 36 | Sean Simpson TX | C | 1424.9 | -3.8 | 31.3 | 19.3 | What's Brewing? Coffee Roasters |
| 37 | Punkie Boozer | C | 1417.9 | - | 45.1 | 17.4 | Tilt Gamez |
| 38 | Chris New | C | 1409.6 | +7.6 | 23.7 | 15.2 | Player 1 Arcade |
| 39 | John Landis | C | 1404.4 | - | 65.9 | 13.8 | Tilt Gamez |
| 40 | Esther Rincon | D | 1391.5 | +6.6 | 19.6 | 10.8 | North Mountain Brewing Company |
| 41 | Rachel Nevada | D | 1391.1 | +1.6 | 34.7 | 10.7 | Player 1 Arcade |
| 42 | Polly Mew | D | 1388.1 | - | 44.7 | 10.1 | Tilt Gamez |
| 43 | Yo Mahmah | D | 1383.5 | -12.7 | 19.6 | 9.2 | Player 1 Arcade |
| 44 | Ashley Kellett | D | 1356.0 | -19.0 | 38.0 | 5.0 | Tilt Gamez |
| 45 | Alejandro Nava | D | 1307.5 | - | 52.4 | 1.4 | Tilt Gamez |
| 46 | Milliana Bizzi | E | 1213.9 | - | 33.3 | 0.1 | Player 1 Arcade |
| 47 | Cachis Nava | E | 1208.5 | -1.8 | 23.0 | 0.1 | Player 1 Arcade |
| 48 | Niaya Nava | N/A | N/A | - | N/A | Player 1 Arcade | |
| 49 | Esther Rincon | N/A | N/A | - | N/A | Player 1 Arcade | |
| 50 | Rachel Shurte | N/A | N/A | - | N/A | Tilt Gamez |