Total Players: 16
| Logan Arcade | 2410 W Fullerton Ave, Chicago, IL, 60647, US |
| Chicago Billiard Cafe | 5935 W Irving Park Rd, Chicago, IL, 60634, US |
| PRPHQ | Bloomington, IL |
| Enterrium | 2 Woodfield Mall Unit A, Schaumburg, IL 60173, USA |
| Mikerphone Brewing | 121 Garlisch Drive, Elk Grove Village, IL 60007, US |
| ORD Pinball | 850 Meadow View Crossing West Chicago Unit 2 |
| Pour Bros Bloomington | |
| Starfighters Arcade | 4840 E Jasmine St #102, Mesa, AZ, 85205, US |
| Lyons Classic Pinball | 339 W Main St, Lyons, CO 80540, USA |
| ORD |
| # | Player Name | Class | Rating | +/- | RD | Rank | Home Location |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Jane Verwys | Expert | 1719.0 | +2.6 | 19.9 | 97.8 | Chicago Billiard Cafe |
| 2 | Rachel Karlic | A | 1699.4 | - | 23.6 | 96.7 | Chicago Billiard Cafe |
| 3 | Kate Porter | A | 1664.0 | - | 24.2 | 93.7 | Chicago Billiard Cafe |
| 4 | Rebecca Hinsdale | A | 1625.4 | -1.8 | 26.6 | 88.5 | Logan Arcade |
| 5 | Ashley Shewmaker | A | 1624.8 | +5.1 | 28.0 | 88.3 | Logan Arcade |
| 6 | Christine Doherty | A | 1614.6 | - | 28.2 | 86.2 | Logan Arcade |
| 7 | Lindsey Bones | A | 1612.4 | - | 29.2 | 85.7 | Logan Arcade |
| 8 | Cheryl Lininger | A | 1606.7 | +0.0 | 28.2 | 84.5 | Logan Arcade |
| 9 | Ivana Contreras | A | 1601.1 | -14.0 | 24.6 | 83.1 | Logan Arcade |
| 10 | Jess Larsen | B | 1594.8 | +9.7 | 24.2 | 81.6 | Logan Arcade |
| 11 | Shelley Sharpe | B | 1583.8 | +13.0 | 17.4 | 78.6 | PRPHQ |
| 12 | Kayla Bivens | B | 1583.5 | -3.7 | 20.7 | 78.5 | Enterrium |
| 13 | Jenni Tucker | B | 1573.5 | - | 25.8 | 75.5 | Mikerphone Brewing |
| 14 | Stephanie Wysocki | B | 1549.2 | +3.6 | 17.8 | 67.3 | PRPHQ |
| 15 | Penni Epstein | B | 1513.7 | - | 24.1 | 53.3 | Enterrium |
| 16 | Erin Seiden | C | 1472.1 | +2.9 | 20.2 | 36.4 | Enterrium |