17738 Mack Ave, Grosse Pointe, MI 48230, US
Total Players: 16
| ULEKstore’s Pinball and Classic Arcade | 2121 N Monroe St, Monroe, MI 48162, USA |
| Offworld Arcade | 1420 E Fisher Fwy, Detroit, MI 48207 |
| Sparks Pinball Museum & Arcade | 412 W 14 Mile Rd, Troy, MI 48083, US |
| Axecadia | 55 W Nepessing St, Lapeer, MI 48446, US |
| Pinball Playhouse | 3642 W Eleven Mile Road, Berkley, MI 48072 |
| Dr Tilt's Arcade | 20734 Chesley Dr, Farmington, MI 48336 |
| Starlite Arcade | 69345 Main Street, Richmond, MI 48062, US |
| Barcade Detroit | 666 Selden St, Detroit, MI 48201 |
| Last Level Fenton | 14281 Fenton Rd, Fenton MI 48430 |
| US12 Bar & Grill | 34824 W Michigan Ave, Wayne, MI 48184 |
| # | Player Name | Class | Rating | +/- | RD | Rank | Home Location |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Aaron Wilburn Jr. | Expert | 1716.7 | - | 25.1 | 97.7 | Offworld Arcade |
| 2 | Uber Hubris | A | 1672.9 | +5.7 | 16.3 | 94.7 | ULEKstore’s Pinball and Classic Arcade |
| 3 | Jeff Catenacci | A | 1654.0 | -2.9 | 19.5 | 92.7 | ULEKstore’s Pinball and Classic Arcade |
| 4 | Scott Sheahan | A | 1614.3 | - | 20.6 | 86.1 | Offworld Arcade |
| 5 | Peter Spivak | B | 1577.8 | - | 27.7 | 76.8 | Offworld Arcade |
| 6 | Chris Landry | B | 1566.1 | +34.4 | 32.0 | 73.2 | ULEKstore’s Pinball and Classic Arcade |
| 7 | Tim Carpenter MI | B | 1543.9 | - | 23.6 | 65.4 | Offworld Arcade |
| 8 | Tim Grand | B | 1535.9 | - | 32.1 | 62.3 | Mum's Arcade |
| 9 | Greg Barrus | B | 1532.5 | -9.1 | 28.8 | 61.0 | Offworld Arcade |
| 10 | Nolan Mckay | B | 1532.4 | +2.7 | 20.6 | 61.0 | Axecadia |
| 11 | Heather Catenacci | B | 1511.9 | -1.1 | 20.5 | 52.6 | ULEKstore’s Pinball and Classic Arcade |
| 12 | Wes Kerstens | B | 1505.3 | - | 35.9 | 50.0 | Mum's Arcade |
| 13 | Ryan McKay | C | 1455.5 | +1.2 | 22.1 | 29.8 | Axecadia |
| 14 | mark walz | C | 1428.1 | - | 57.9 | 20.4 | Mum's Arcade |
| 15 | Riley Docter | N/A | N/A | - | N/A | Mum's Arcade | |
| 16 | Greg Barrus | N/A | N/A | - | N/A | Mum's Arcade |