Total Players: 104
| Maple Pinball | 245 Matheson Boulevard East, Mississauga, ON L4Z 3K2, CA |
| The Ottawa Pinball Arcade (The Neighborhood Pub) | 2559 Baseline Road, Ottawa, ON K2H 7B3, CA |
| Bluffs Pinball | 442 Brimley Rd, Scarborough, ON M1J 1A1, Canada |
| Forked River Brewing Company | 45 Pacific Ct, London, ON N5V 3N4, CA |
| 8-Bit Beans | 100 Brock St South, Whitby, ON, L1N 4J8, CA |
| Arkadium Retro Arcade | 130 Broadway Boulevard, Sherwood Park, AB T8H 2A3, CA |
| Phantom Amusement | 1 Forks Market Rd, Winnipeg, MB R3C 4L9, CA |
| Birmingham's Vodka & Ale House | 2635 Star Lite St, Regina, SK S4V 3E1 |
| Iceberg Arcade | Sych Drywall, 8 Don Valley Parkway, Sunnyside, Manitoba |
| North Star Machines À Piastres | 3908 Boul St-Laurent, Montréal, QC H2W 1Y2, CA |