225 E Sixteenth St, Traverse City, MI, 49684, US
Total Players: 70
| The Coin Slot | 346 E Front Street, Traverse City, MI 49684, US |
| RLM Amusements | 4318 Plainfield Avenue Northeast, Grand Rapids, MI 49525, US |
| Pinball Land | 114 Courtland Street, Rockford, MI 49341, US |
| Axecadia | 55 W Nepessing St, Lapeer, MI 48446, US |
| Sparks Pinball Museum & Arcade | 412 W 14 Mile Rd, Troy, MI 48083, US |
| Pinball Playhouse | 3642 W Eleven Mile Road, Berkley, MI 48072 |
| Clubhouse Arcade | Fremont, MI, USA |
| Starlite Arcade | 69345 Main Street, Richmond, MI 48062, US |
| Clubhouse Arcade | 7020 West 48th Street, Fremont, MI 49412, US |
| Brinstar | 415 E Main St, Midland, MI 48640, US |