5000 Arizona Mills Circle #669, Tempe, AZ, 85282, US
Total Players: 57
| Electric Bat Arcade | 25 W Southern Ave, Tempe, AZ 85282, US |
| Starfighters Arcade | 4840 E Jasmine St #102, Mesa, AZ, 85205, US |
| The Outpost Arcade | 590 N Alma School Rd #19, Chandler, AZ, 85224, US |
| Atomic Age Modern | 140 W Main St, Mesa, AZ 85201, USA |
| Player 1 Arcade | 17239 N Litchfield Rd #60, Surprise, AZ, 85374, US |
| BRI Taproom & Arcade | 213 W Main St, Mesa, AZ, 85201, US |
| North Mountain Brewing Company | 522 E Dunlap Ave, Phoenix, AZ 85020, USA |
| Tilt Gamez | 13831 W Glendale Ave SUITE B, Glendale, AZ 85307, US |
| Midtown Bar & Grill | 3333 West Division Street, St. Cloud, MN 56301, US |
| Northstar Pinball Collective | 5636 West 125th Street, Savage, MN |
| # | Player Name | Class | Rating | +/- | RD | Rank | Home Location |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | John Shopple | Expert | 1775.5 | +9.0 | 18.8 | 99.3 | Electric Bat Arcade |
| 2 | Serge Sicular | Expert | 1730.1 | -2.4 | 22.6 | 98.3 | Electric Bat Arcade |
| 3 | John Finnegan | A | 1692.8 | - | 23.1 | 96.3 | Starfighters Arcade |
| 4 | Paul Blanco | A | 1690.7 | -0.9 | 17.9 | 96.1 | Electric Bat Arcade |
| 5 | Adam Horton | A | 1686.8 | -2.3 | 17.6 | 95.8 | Electric Bat Arcade |
| 6 | Greg Mohs | A | 1682.0 | -4.0 | 22.8 | 95.5 | Electric Bat Arcade |
| 7 | Hailey Buhrman | A | 1669.6 | +3.6 | 16.5 | 94.4 | Electric Bat Arcade |
| 8 | Craig Bolton | A | 1668.7 | -0.5 | 20.9 | 94.3 | Tilt Studio |
| 9 | Fae Ashley | A | 1665.5 | +1.9 | 19.6 | 93.9 | Electric Bat Arcade |
| 10 | Jeffrey Goad | A | 1659.1 | +5.7 | 21.4 | 93.4 | Tilt Studio |
| 11 | John Schollmeyer | A | 1657.8 | -0.2 | 17.1 | 93.2 | Midtown Bar & Grill |
| 12 | Andrew Kohtz | A | 1645.5 | +2.8 | 17.4 | 91.5 | Electric Bat Arcade |
| 13 | Kenny Chan | A | 1645.3 | -5.0 | 20.3 | 91.5 | Electric Bat Arcade |
| 14 | Kevin Burns AZ | A | 1640.7 | -5.3 | 18.5 | 90.9 | Electric Bat Arcade |
| 15 | Nate Tornero | A | 1636.1 | - | 21.9 | 90.3 | Electric Bat Arcade |
| 16 | Brad Vogus | A | 1625.8 | -2.0 | 17.8 | 88.5 | Electric Bat Arcade |
| 17 | Jim Smith AZ | A | 1625.6 | -3.6 | 15.3 | 88.5 | Electric Bat Arcade |
| 18 | Alex Kee | A | 1625.6 | - | 27.9 | 88.5 | Tilt Studio |
| 19 | Dave Halley | A | 1624.5 | +8.9 | 15.5 | 88.3 | Electric Bat Arcade |
| 20 | John Magyar | A | 1616.0 | -4.3 | 16.6 | 86.4 | Electric Bat Arcade |
| 21 | Stephanie Turner | A | 1603.3 | +9.0 | 18.0 | 83.7 | Electric Bat Arcade |
| 22 | Wade Lloyd | B | 1589.2 | +4.4 | 20.2 | 80.1 | Electric Bat Arcade |
| 23 | James Turner AZ | B | 1585.6 | +0.2 | 20.9 | 79.1 | Tilt Studio |
| 24 | Andy Olson | B | 1581.2 | - | 23.3 | 77.8 | Electric Bat Arcade |
| 25 | Chris Stoltenberg | B | 1575.3 | -1.2 | 18.4 | 76.0 | Electric Bat Arcade |
| 26 | Jesse Munch | B | 1567.5 | +4.5 | 18.8 | 73.7 | The Outpost Arcade |
| 27 | Drew Fones | B | 1556.3 | +2.3 | 19.7 | 69.9 | Electric Bat Arcade |
| 28 | Mollie Stoltenberg | B | 1553.0 | +4.7 | 19.1 | 68.7 | Atomic Age Modern |
| 29 | Eric Weber | B | 1545.3 | - | 25.7 | 66.0 | Tilt Studio |
| 30 | John Antioco | B | 1543.8 | +11.3 | 24.9 | 65.4 | Tilt Studio |
| 31 | Kristofer Jonson | B | 1542.7 | -17.2 | 17.2 | 65.0 | Electric Bat Arcade |
| 32 | Gabrielle Craft | B | 1541.5 | +2.4 | 15.6 | 64.4 | Electric Bat Arcade |
| 33 | David Vogt | B | 1535.9 | -4.2 | 19.7 | 62.3 | Electric Bat Arcade |
| 34 | Steve Asbury | B | 1532.9 | - | 32.6 | 61.2 | The Outpost Arcade |
| 35 | Kevin Geoghan | B | 1531.5 | - | 29.1 | 60.6 | Tilt Studio |
| 36 | Andre Gierczynski | B | 1531.0 | +5.5 | 21.2 | 60.4 | Electric Bat Arcade |
| 37 | Dave Landro | B | 1527.6 | - | 21.9 | 59.0 | Tilt Studio |
| 38 | Frank Nacy | B | 1516.9 | - | 33.3 | 54.7 | Tilt Studio |
| 39 | Steve Giebel | B | 1513.7 | - | 33.5 | 53.4 | Tilt Studio |
| 40 | Christy Kohtz | B | 1510.2 | +0.9 | 16.1 | 52.0 | Electric Bat Arcade |
| 41 | Forrest J Barkley | B | 1507.1 | +12.7 | 19.3 | 50.8 | Electric Bat Arcade |
| 42 | Valerie Doucette | B | 1502.7 | -3.4 | 16.5 | 48.9 | The Outpost Arcade |
| 43 | Aric Stults | C | 1499.2 | +2.4 | 19.4 | 47.4 | The Outpost Arcade |
| 44 | Elaine Hecht | C | 1487.5 | +13.9 | 15.1 | 42.7 | Electric Bat Arcade |
| 45 | Jason Hecht | C | 1484.8 | +28.0 | 18.6 | 41.4 | Tilt Studio |
| 46 | Kyle Hammonds | C | 1482.2 | +14.9 | 23.2 | 40.3 | Electric Bat Arcade |
| 47 | James Wilson SC | C | 1481.9 | -6.8 | 25.9 | 40.2 | Tilt Gamez |
| 48 | Carol Hale | C | 1456.8 | -13.6 | 24.7 | 30.4 | Electric Bat Arcade |
| 49 | Cory Tinsley | C | 1454.0 | +10.3 | 33.4 | 29.2 | The Outpost Arcade |
| 50 | Brittany Adamo | C | 1443.7 | -1.7 | 22.1 | 25.5 | Electric Bat Arcade |
| 51 | Diane Smith | C | 1435.8 | -4.9 | 17.4 | 22.9 | Player 1 Arcade |
| 52 | Amanda Fones | C | 1423.8 | +5.9 | 23.7 | 19.0 | Tilt Studio |
| 53 | Hawke Koehler | D | 1384.6 | - | 28.2 | 9.4 | Tilt Studio |
| 54 | Michelle Pack | D | 1383.1 | -16.6 | 19.1 | 9.1 | The Outpost Arcade |
| 55 | Rayven Horner | D | 1382.9 | - | 58.3 | 9.1 | Tilt Studio |
| 56 | Logan Jonson | D | 1374.3 | +6.0 | 24.2 | 7.4 | Electric Bat Arcade |
| 57 | Rebecca Kist | D | 1308.2 | - | 32.1 | 1.4 | Electric Bat Arcade |