180 - 130 Broadway Blvd, Sherwood Park, Alberta T8H2A3, CA
Total Players: 149
| The Hidden Spot - DSP | 2323 32 Ave NE #125, Calgary, AB T2E 6Z3, Canada |
| Arkadium Retro Arcade | 130 Broadway Boulevard, Sherwood Park, AB T8H 2A3, CA |
| Starfighters Arcade | 4840 E Jasmine St #102, Mesa, AZ, 85205, US |
| Nightwave Arcade | 2020 32 Ave NE, Calgary, AB T2E 9A7, CA |
| The Hidden Spot | 2323 32 Ave NE, Calgary, AB T2E 6Z3, CA |
| Propeller Brewing Company | 2015 Gottingen St, Halifax, NS B3K 3B1, CA |
| The American | 926 Main St, Vancouver, BC V6A 2W1, CA |
| Phantom Amusement | 1 Forks Market Rd, Winnipeg, MB R3C 4L9, CA |
| Birmingham's Vodka & Ale House | 2635 Star Lite St, Regina, SK S4V 3E1 |
| Maple Pinball | 245 Matheson Boulevard East, Mississauga, ON L4Z 3K2, CA |