415 E Main St, Midland, MI 48640, US
Total Players: 18
| Crazy Quarters Arcade | 401 Center Ave, Bay City, MI 48708 |
| 1UP Games & Repairs | 4628 State St, Saginaw, MI 48603, USA |
| Axecadia | 55 W Nepessing St, Lapeer, MI 48446, US |
| Sparks Pinball Museum & Arcade | 412 W 14 Mile Rd, Troy, MI 48083, US |
| The Avenue Cafe | 2021 E Michigan Ave, Lansing, MI 48912, USA |
| ULEKstore’s Pinball and Classic Arcade | 2121 N Monroe St, Monroe, MI 48162, USA |
| Starlite Arcade | 69345 Main Street, Richmond, MI 48062, US |
| RLM Amusements | 4318 Plainfield Avenue Northeast, Grand Rapids, MI 49525, US |
| Last Level Fenton | 14281 Fenton Rd, Fenton MI 48430 |
| Pinball Playhouse | 3642 W Eleven Mile Road, Berkley, MI 48072 |
| # | Player Name | Class | Rating | +/- | RD | Rank | Home Location |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stephen Mowbray | A | 1636.5 | - | 20.7 | 90.3 | Axecadia |
| 2 | Joe Wade US | A | 1600.3 | -18.5 | 22.2 | 82.9 | 1UP Games & Repairs |
| 3 | Philip Salminen | B | 1598.1 | +7.5 | 19.8 | 82.4 | Crazy Quarters Arcade |
| 4 | Josh Grosteffon | B | 1588.9 | +3.2 | 24.4 | 80.0 | 1UP Games & Repairs |
| 5 | Mike Stewart Jr | B | 1580.9 | - | 22.3 | 77.7 | The Avenue Cafe |
| 6 | Mike Papesh | B | 1580.2 | +4.8 | 16.5 | 77.5 | 1UP Games & Repairs |
| 7 | melinda salminen | B | 1566.5 | -0.1 | 19.8 | 73.4 | Crazy Quarters Arcade |
| 8 | Scott Nankervis | B | 1563.0 | - | 63.7 | 72.1 | Brinstar |
| 9 | Wesley Chappell | B | 1550.4 | -1.5 | 20.3 | 67.8 | Axecadia |
| 10 | Liz Mowbray | B | 1527.5 | - | 26.5 | 59.0 | Axecadia |
| 11 | Anders Erikson | B | 1507.4 | - | 67.6 | 50.9 | Brinstar |
| 12 | Terry Cole | C | 1492.7 | +12.1 | 24.9 | 44.9 | ULEKstore’s Pinball and Classic Arcade |
| 13 | Davin Erikson | C | 1488.1 | - | 43.1 | 43.0 | Brinstar |
| 14 | Mark Reichert | C | 1473.3 | - | 26.1 | 36.7 | Crazy Quarters Arcade |
| 15 | John Hart | C | 1425.5 | - | 26.2 | 19.5 | 1UP Games & Repairs |
| 16 | Jen Avery | D | 1386.1 | - | 57.4 | 9.7 | Brinstar |
| 17 | Reed Reichert | E | 1298.0 | - | 43.0 | 1.0 | Brinstar |
| 18 | Corbin Grosteffon | E | 1273.5 | - | 47.9 | 0.5 | Brinstar |