45 Pacific Ct, London, ON N5V 3N4, CA
Total Players: 32
| Maple Pinball | |
| The Ottawa Pinball Arcade (The Neighborhood Pub) | 2559 Baseline Road, Ottawa, ON K2H 7B3, CA |
| ULEKstore’s Pinball and Classic Arcade | 2121 N Monroe St, Monroe, MI 48162, USA |
| Maple Pinball | 245 Matheson Boulevard East, Mississauga, ON L4Z 3K2, CA |
| Smokezz Gameroom | Kingsville |
| The Fort Fun Centre | 689 Texas Rd, Amherstburg, ON N9V 3R3, CA |
| Bartari | 101 Adams Ave, Scranton, PA 18503, USA |
| Starfighters Arcade | 4840 E Jasmine St #102, Mesa, AZ, 85205, US |
| Sparks Pinball Museum & Arcade | 412 W 14 Mile Rd, Troy, MI 48083, US |
| North Star Machines À Piastres | 3908 Boul St-Laurent, Montréal, QC H2W 1Y2, CA |