Kingsville
Total Players: 18
| The Fort Fun Centre | 689 Texas Rd, Amherstburg, ON N9V 3R3, CA |
| Iceman's Gameroom | Cottam |
| Forked River Brewing Company | 45 Pacific Ct, London, ON N5V 3N4, CA |
| ULEKstore’s Pinball and Classic Arcade | 2121 N Monroe St, Monroe, MI 48162, USA |
| Rob's Arcade | Windsor |
| Chateau Daviau | Belle River |
| Maple Pinball | 245 Matheson Boulevard East, Mississauga, ON L4Z 3K2, CA |
| The Ottawa Pinball Arcade (The Neighborhood Pub) | 2559 Baseline Road, Ottawa, ON K2H 7B3, CA |
| Flat Top Johnny's | 300 Main St, Cambridge, MA 02142, US |
| Sparks Pinball Museum & Arcade | 412 W 14 Mile Rd, Troy, MI 48083, US |