48 W MAIN ST, MESA, AZ 85201, US
Total Players: 28
| Electric Bat Arcade | 25 W Southern Ave, Tempe, AZ 85282, US |
| BRI Taproom & Arcade | 213 W Main St, Mesa, AZ, 85201, US |
| Atomic Age Modern | 140 W Main St, Mesa, AZ 85201, USA |
| Starfighters Arcade | 4840 E Jasmine St #102, Mesa, AZ, 85205, US |
| Tilt Studio | 5000 Arizona Mills Circle #669, Tempe, AZ, 85282, US |
| The Outpost Arcade | 590 N Alma School Rd #19, Chandler, AZ, 85224, US |
| Player 1 Arcade | 17239 N Litchfield Rd #60, Surprise, AZ, 85374, US |
| North Mountain Brewing Company | 522 E Dunlap Ave, Phoenix, AZ 85020, USA |
| Tilt Gamez | 13831 W Glendale Ave SUITE B, Glendale, AZ 85307, US |
| Texas Pinball Festival | 7600 John Q Hammons Dr, Frisco, TX 75034, USA |
| # | Player Name | Class | Rating | +/- | RD | Rank | Home Location |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Henry Hanshaw | Expert | 1715.7 | - | 23.1 | 97.7 | Electric Bat Arcade |
| 2 | Jason Barre | A | 1685.4 | +2.2 | 16.6 | 95.7 | Electric Bat Arcade |
| 3 | Kevin Burns AZ | A | 1640.7 | -5.3 | 18.6 | 90.9 | Electric Bat Arcade |
| 4 | Tony Warzel | A | 1636.5 | +8.8 | 27.1 | 90.3 | Atomic Age Modern |
| 5 | Jim Smith AZ | A | 1626.1 | +0.2 | 15.2 | 88.6 | Electric Bat Arcade |
| 6 | John Magyar | A | 1622.1 | +1.8 | 16.5 | 87.9 | Electric Bat Arcade |
| 7 | Dave Halley | A | 1620.5 | +5.0 | 15.4 | 87.6 | Electric Bat Arcade |
| 8 | Shawn Barnett | B | 1591.0 | +3.1 | 18.1 | 80.7 | Atomic Age Modern |
| 9 | Geoff Bennett | B | 1582.2 | +1.2 | 20.8 | 78.1 | BRI Taproom & Arcade |
| 10 | Brad Umholtz | B | 1572.3 | +8.9 | 45.5 | 75.2 | Level 1 Mesa |
| 11 | Colin Taylor | B | 1564.2 | +1.6 | 19.9 | 72.6 | Electric Bat Arcade |
| 12 | Jeff Janoski | B | 1537.9 | -1.6 | 28.8 | 63.1 | Level 1 Mesa |
| 13 | russell woodworth | B | 1527.5 | -11.8 | 27.8 | 59.0 | Level 1 Mesa |
| 14 | Alex Phillips | B | 1526.5 | +0.9 | 23.5 | 58.5 | BRI Taproom & Arcade |
| 15 | Lucas Wonnacott | B | 1512.7 | -9.9 | 20.9 | 52.9 | BRI Taproom & Arcade |
| 16 | Jocelyn Bowers | C | 1493.3 | +3.0 | 22.5 | 45.2 | Atomic Age Modern |
| 17 | Elaine Hecht | C | 1483.7 | +12.2 | 15.1 | 41.0 | Electric Bat Arcade |
| 18 | Ian Tackett | C | 1477.1 | ★ | 49.8 | 38.2 | Level 1 Mesa |
| 19 | Gregg Hopwood | C | 1445.3 | -10.6 | 26.4 | 26.1 | Atomic Age Modern |
| 20 | Oscar Franco | C | 1429.1 | - | 47.5 | 20.6 | Level 1 Mesa |
| 21 | JC Estrada | C | 1428.0 | - | 55.3 | 20.4 | Level 1 Mesa |
| 22 | Adan Gonzalez | C | 1421.4 | +23.0 | 27.1 | 18.3 | Atomic Age Modern |
| 23 | Jorge estrada | C | 1401.5 | - | 44.4 | 13.2 | Level 1 Mesa |
| 24 | Samantha Taylor | D | 1395.8 | -15.7 | 32.6 | 11.8 | Level 1 Mesa |
| 25 | Carl Peterson | D | 1375.9 | - | 40.6 | 7.7 | Level 1 Mesa |
| 26 | Ashley buker | D | 1317.1 | - | 37.0 | 1.8 | Level 1 Mesa |
| 27 | Gregg Hopwood | N/A | N/A | - | N/A | Level 1 Mesa | |
| 28 | Ashley buker | N/A | N/A | - | N/A | Level 1 Mesa |